CIK TĀLU MĒS ESAM TIKUŠI?

280298990_351360796982341_3144432557164950900_n.v1

Šodien kārtējās trīs aizraujošās handbola virslīgas pusfināla spēles. Kā pirmie, dienas vidū, laukumā dosies SynotTip handbola virslīgas komandas – ZRHK Tenax Dobele un Murjāņu sporta ģimnāzijas handbolisti. Savukārt vakara pusē izšķirošās spēles sieviešu handbola virslīgā, kur par vietu finālā sacenšas REIR/Dobele SS – LSPA, kā arī SK Latgols Ludza – Stopiņu PHK komandas.

Līdz šim…

Kungiem, pirmajā spēlē, rezultāta ziņā visai pārliecinoša uzvara ZRHK Tenax Dobele komandai – 36:26, bet kā atzina dobelnieku galvenais treneris Sandris Veršakovs: “Spēles rezultāts neatspoguļoja patieso cīņu un spēli. Mēs neatslābām ne uz sekundu, un MSĢ spēlētāji rādīja cienījamu sniegumu. Bija kārtīga “play – off” cīņa. ” Arī šodien MSĢ handbolisti nedosies uz Dobeli, lai uzdāvinātu pretiniekiem divus punktus un vietu finālā. Savukārt ZRHK Tenax Dobele handbolisti noteikti ir gatavi apliecināt savu favorītu statusu. Sērija rit līdz kādas komandas divām uzvarām. Pirmajā spēlē MSĢ komandas sastāvā deviņi vārtu guvumi Raulam Serafimovičam, bet sešus pievienoja Leno Daniels Kazlovskis. Dobelniekiem ar 11 gūtajiem vārtiem rezultatīvākais spēlētājs bija Emīls Kurzemnieks, bet piecus guva Oskars Arājs.

Šīs dienas spēles sākums plkst., 15:00, Dobele sporta centrā. Spēles tiešraide SynotTip handbola virslīgas Youtube kontā – https://www.youtube.com/c/SynotTipHandbolavirslīga

Sieviešu handbola virslīgā šīs dienas spēles ir, šķiet, ar vēl lielāku atbildību, jo pāra uzvarētāju nosaka divu spēļu summā. Pēc vakar aizvadītajām spēlēm plus četri ir Stopiņu PHK un LSPA komandām. Stopiņu PHK ar rezultātu 25:21 pārspēja SK Latgols. Šajā spēlē SK Latgols komandā seši vārti Laurai Rutkovskai, bet Stopiņu komandā kārtējā rezultatīvā spēle Laurai Lielajai, kura guva astoņus vārtus. Savukārt LSPA ar 26:22 pieveica REIR/Dobele SS dāmas. LSPA komandas sastāvā septiņus vārtus guva Kristīne Dzenīte, sešus pievienoja Agrita Bērtiņa. Dobelniecēm ar 11 gūtajiem vārtiem rezultatīvākā bija Valērija Zarovska.

Šodien pulksten 17:30, Dobelē spēli aizvadīs LSPA – REIR/Dobele SS, bet 18:00 starts SK Latgols un Stopiņu PHK komandu spēlei, kura norisināsies Ludzā. Spēļu tiešraides LHF Youtube kontā – https://www.youtube.com/user/lvhandball