”Celtnieks Rīga” pierāda, ka var uguņot vēl spēcīgāk, un gūst 60 vārtus

Šovakar SynotTip handbola Virslīgā “Celtnieks Rīga” sasniedza šīs sezonas rezultativitātes rekordu. Rīgā Latvijas vicečempione ar rezultātu 60:30 pieveica Latvijas jaunatnes izlases bāzes komandu “MSĢ/LAT 2000”.

Jau ar spēles pirmajām minūtēm “Celtnieks Rīga” uzņēma iespaidīgu ritmu un pēc nospēlētām desmit minūtēm bija vadībā ar sešu vārtu handikapu – 8:2. Nākamās piecas ar pusi minūtes rīdzinieki uzvarēja ar 4:0, tādējādi pirmo reizi sasniedzot plus desmit (12:2). Arī turpinājumā “Celtnieks Rīga” komanda pilnībā dominēja laukumā un spēles pirmo puslaiku noslēdza ar iespaidīgu 28:9.

Lai arī viss bija izšķirts un atlika noskaidrot tikai galarezultātu, “Celtnieks Rīga” handbolisti negrasījās apstāties. Šādā ātrā handbolā vairāk iespēju bija arī Murjāņiem, kuri 30 minūšu laikā pat guva 21 vārtus, taču rīdzinieki vienalga iemeta vairāk un sasniedza iespaidīgo 60 vārtu robežu, galarezultātā izcīnot panākumu ar 30 vārtu pārsvaru – 60:30.

Pa 11 vārtiem uzvarētāju sastāvā guva baltkrievu leģionāri Aleksandrs Pocikaiļiks un Aleksejs Haisa, deviņus vārtus guva Artis Kurmēns, astoņus pievienoja Roberts Freibergs, bet pa sešiem Riharda Lejas un Artūra Kļaviņa kontā. “MSĢ/LAT 2000” rindās pa četriem vārtiem šajā mačā Edijam Putniņam, Jevgeņijam Rogonovam un Markusam Jurševskim.