Baltijas handbola līga 10.02.2023 11:03

Baltijas līgas 7. spēļu nedēļā līderu cīņas A un B grupās

_MG_3568

Sestdien Baltijas Handbola līgā gaidāmas kopumā četras 7. spēļu nedēļas spēles, starp tām arī A un B grupas līderu savstarpējās cīņas – ZRHK Tenax Dobele pret Pölva Serviti un Viljandi HC pret Mistra. Savstarpēju spēli aizvadīs arī HK Ogre/HYDROX un ASK Zemessardze/LSPA.

Latvijas komandas šonedēļ noslēdz BHL regulāro sezonu. B grupā ZRHK Tenax Dobele šobrīd ierindojušies 2. vietā ar sešām uzvarām deviņās spēlēs un 12 uzvaras punktiem, tādējādi nodrošinot nokļūšanu uz izslēgšanas spēlēm. Dobeles komandai šī ir izšķiroša spēle, jo svarīgi regulāro sezonu noslēgt pēc iespējas augstāk grupas kopvērtējumā.

ZRHK Tenax Dobele treneris Sandris Veršakovs:

“Mēs jau esam sasnieguši savu galveno mērķi, proti, kvalificēties izslēgšanas spēlēm. Bet tagad vēlamies finišēt pēc iespējas augstāk grupā. Ja mums izdotos uzveikt Polvu, mēs varētu ieņemt otro vietu grupā. Lai gan šajā posmā ir grūti prognozēt, kas mūs sagaida izslēgšanas spēlēs, jo nav skaidrs, kā beigsies sacensības A grupā.

Šobrīd esam izcīnījuši vairākas uzvaras, taču neesam labā formā. Daži mūsu līderi atgūstas no savainojumiem, un mums iztrūkst vieni no spēcīgākajiem spēlētājiem. Šī mums būs pēdējā regulārās sezonas mājas spēle, un mēs vēlamies skatītājiem pierādīt, ka spējam uzvarēt un izlīdzināties ar Polvu. Intrigu papildina fakts, ka tiksies abu valstu čempioni. Katra komanda vēlas pierādīt, ka ir spēcīgāka par kaimiņiem.”

A grupā ASK Zemessardze/LSPA komandai līdz šim izdevies uzvarēt divas reizes, ierindojoties 5. vietā (ar 4 punktiem), bet HK Ogre/HYDROX joprojām bez panākumiem atrodas 6. vietā grupas kopvērtējumā. Lai gan šobrīd vairs nav cerību kādai no šīm komandām iekļūt nākamajā sacensību posmā, Ogres komandai šī ir pēdējā iespēja izcīnīt savu pirmo panākumu.

Ņemot vērā, ka šonedēļ regulāro sezonu noslēdz vien četras komandas, pārējām komandām nākamajā nedēļā priekšā vēl pa divām spēlēm, kas nozīmē, ka izslēgšanas spēļu posma pāri būs zināmi vien pēc 26. februāra.

Spēļu kalendārs Baltijas Handbola līgā

Datums/LaiksKomandasGrupaVieta
Sestdien, 11. februārī
15:00HK Ogre/HYDROX – ASK Zemessardze/LSPAA grupaOgre
16:00ZRHK TENAX Dobele – Põlva ServitiB grupaDobeles Sporta halle
17:00Granitas-Karys – HC DragunasA grupaLVA
18:00Viljandi HC – MistraA grupaViljandi sporthall

Foto: Pölva Serviti – ZRHK TENAX Dobele

Informācijas avoti: baltichandball.net