B grupas cīņā HK Ogre/HYDROX izcīna uzvaru pār SK Latgols komandu

940A9702

Latvijas čempionāta vīriešu virslīgas B grupā šodien čempionāta 2. posmu ar uzvaru iesāka HK Ogre/HYDROX komanda, kas viesos apspēlēja SK Latgols handbolistus ar rezultātu 37:30.

7. spēles minūtē SK Latgols handbolisti panāca neizšķirtu (4:4), bet tajā pat laikā ogrēnieši nopelnīja 7 metru soda metienu, kuru veiksmīgi izpildīja Aliaksei Haisa, neļaujot mājiniekiem pārņemt vadību. Tā arī visas spēles garumā HK Ogre/HYDROX komanda noturās vadībā.

Līdz pirmā puslaika beigām ogrēniešiem izdevās būt priekšā ar +8, otrajā spēles daļā lielākoties rezultāta starpību noturot nemainīgu. Vien pašā spēles galotnē SK Latgols pietuvojās līdz -5 (30:35), taču jau spēles noslēgumā HK Ogre/HYDROX uzvaru izcīnīja ar septiņu vārtu pārsvaru.

SK Latgols komandā deviņas reizes desmit metienos rezultatīvs bija Sandris Vaškevičs, bet septiņu vārtus guva Normunds Seņkāns. Uzvarētāju rindās 11 vārtus 17 metienos guva Aleksandr Patsykailik, bet sešus deviņos Toms Lielais.

SK Latgols – HK Ogre/HYDROX 30:37 (10:18)

SK Latgols – Sandis Vaškevičs 9/10, Normunds Seņkāns 7/12, Daniels Mikijanskis 5/8, Aivars Strazds 3/3

HK Ogre/HYDROX – Aleksandr Patsykailik 11/17, Toms Lielais 6/9, Elvijs Borodovskis 5/10, Eduards Malahovs 5/5

Latvijas čempionāta 2022/2023. gada sezonas 2. posma vīriešu virslīgas turnīra tabula