Latvijas čempionāts 25.02.2023 15:06

B grupa: HK Ogre pieveic HK Vaiņodi

940A5345-2

Šodien Latvijas čempionātā vīriešu virslīgas B grupā aizvadītajā spēlē HK Ogre/HYDROX handbolisti pieveica HK Vaiņode komandu ar rezultātu 32:24, pārliecinošāk nostiprinot savu pozīciju kopvērtējumā.

Lai gan ogrēniešiem nepārliecinošs spēles sākums, rezultātu atklājot mājiniekiem un 7. minūtē panākot +2 (3:1), 11. minūtē HK Ogre komandai izdevās izlīdzināt rezultātu (4:4) un pārņemt spēles vadību.

Pirmā puslaika beigās HK Ogre handbolisti bija vadībā ar +6, otrajā spēles daļā palielinot rezultāta starpību un sekmējot uzvaru ar astoņu vārtu starpību.

Astoņu vārtus 15 metienos guva HK Vaiņode spēlētājs Oskars Pāvils. Savukārt HK Ogre/HYDROX komandā 11 reizes 18 metienos precīzs bija Aleksandr Patsykailik. Sešu vārtu guvums Rihardam Lejam.

HK Vaiņode – HK Ogre/HYDROX 24:32 (10:16)

HK Vaiņode – Oskars Pāvils 8/15, Deniss Pumpurs 4/11, Matīss Mickus 4/6, Mariss Laugalis 3/5

HK Ogre/HYDROX Aleksandr Patsykailik 11/18, Rihards Leja 6/10, Aliaksei Haisa 5/8, Edijs Putniņš 4/7, Eduards Malahovs 4/6

Latvijas čempionāta 2022/2023. gada sezonas 2. posma vīriešu virslīgas turnīra tabula