SynotTip handbola virslīga 06.10.2021 22:27

ASK Zemessardze/LSPA pārliecinoši pieveic, nepilnā sastāvā spēlējošo, ZRHK Tērvete/Dobele

FB_IMG_1633548126126.v1

Šajā nedēļā SynotTip handbola virslīgas spēļu kalendārā – divas spēles, abas norisināsies darba dienās, un viena notika jau šodien – starp ASK Zemessardze/LSPA un ZRHK Tērvete/Dobele komandām. Līdz šim abas komandas bija aizvadījušas divas spēles, abās izcīnot uzvaras. ASK Zemessardze/LSPA pieveica Jūrmalas Sports un Salaspils SS komandas, savukārt ZRHK Tērvete/Dobele bija pārāki par SK Latgols juniori un MSĢ komandām.

Abu komandu savstarpējā spēlē sākās ar ASK Zemessardze/LSPA pārliecinošu spēli uzbrukumā, jau spēles sākumā izvirzoties vadībā – 8:3, pēc spēlētām 10 minūtēm. Pirmā puslaika turpinājumā rīdzinieki turpināja palielināt savu pārsvaru un līdz puslaika beigām bija panākuši deviņu vārtu pārsvaru – 19:10. Otrai puslaiks pārmaiņas spēlē neieviesa, ASK Zemessardze/LSPA turpināja palielināt rezultāta starpību, un svinēja uzvaru ar rezultātu 37:19. ASK Zemessardze/LSPA komandai šī bija trešā uzvara trīs spēlēs, turnīra kopvērtējumā komanda ieņem 1. vietu.

Mārtiņš Stepuļenoks – Stukanovs, ASK Zemessardze/LSPA komandas treneris
“Šodien nospēlējām diez gan labu spēli. Pirmajā puslaikā izdevās izpildīt visus uzdevumus, līdz ar to sasniedzām arī mērķus, otrajā puslaikā mums negāja tik veiksmīgi ar metienu realizāciju un nesasniedzām iemesto punktu mērķi. Spēlētāji malači, guvām daudz vārtu, bet ielaidām salīdzinoši maz, tāds arī bija uzdevums. Šodien mūsu pretinieki nebija pilnā sastāvā, daudzi no spēlētājiem iesaistīti lielās komandas gatavošanas procesā, Baltijas Handbola līgas spēlēm. Šī ir kārtēja jaunā komanda, kurai ir cīņasspars, vēlme uzvarēt un pieradīt sevi. Mūsu komandā šodien tikai vienu 7m soda metienu izpildīja Roberts Rancāns, kurš iepriekšēja spēlē guva savainojumu (tika uzliktas šuves) un mēs šodien neriskējām laist viņu laukumā.”

Egils Politers, ZRHK Tērvete/Dobele komandas treneris
“Neskatoties uz spēles rezultātu, spēli vērtēju pozitīvi. Spēles ritējums un rezultāts ir tāds, kādu es to gaidīju, jo ieradāmies uz spēli ar gados jaunajiem puišiem, kuri ikdienā retāk tiek spēlēt. Ļoti vērtīga pieredze viņiem, un tāds ir arī mūsu mērķis, lai jaunie spēlē un iegūst pieredzi. Šādas spēles pret spēcīgām komandām ir ļoti vērtīgas, bija redzams, ka viņiem ir uztraukums, bet prieks, ka spēlētāji cīnījās līdz pat pēdējai minūtei.”

Rūdolfs Elferts, ZRHK Tērvete/Dobele komandas spēlētājs
“Nebijām šodien optimālajā sastāva, pietrūka mūsu līderu, līdz ar to pārējie dabūjām spēlēt lielu spēles laiku bez daudz atpūtām un ASK Zemessardze/LSPA komanda to izmantoja, realizējot ātros uzbrukumus. Jau pašā spēles sākumā, nonācām iedzinējos ar 8:3, bet pēc tam ‘savācāmies’, iemetām savus goliņus, protams, metienu realizācija varēja būt labāka, taču pretinieki bija labāki. Otrajā puslaikā, lai gan rezultātā bijām mīnusos, spēle bija diez gan līdzvērtīga. Spēles beigās tika dota iespēja jaunajiem spēlētājiem, kuri guva, es teiktu, labo rūdījumu, kā ir spēlēt pret virslīgas komandu. ASK Zemessardze/LSPA komanda šodien bija labāki un ātrāki. Man personīgi brīžiem pietrūka elpas, fiziski mums ļoti pietrūka mūsu līderu un maiņas iespēju.”

ASK Zemessardze/LSPA – ZRHK Tērvete/Dobele     37:19 (19:10)