SynotTip handbola virslīga 23.02.2022 21:34

ASK Zemessardze/LSPA 13 no 13

ask2.v1

SynotTip handbola virslīgas spēle starp ASK Zemessardze/LSPA un MSĢ neliek vilties un interesantā spēlē noslēdzas ar ASK Zemessardze/LSPA uzvaru – 36:29. ASK/LSPA komandā septiņus vārtus guva Ingus Kristiāns Jonuška un Gunārs Liepiņš. MSĢ sastāvā kārtējā rezultatīvā spēle Raulam Serafimovičam, kurš guva 11 vārtus, pieci no tiem septiņu metru soda metieni.

ASK Zemessardze/LSPA – MSĢ                 36:29 (17:16)

Spēli veiksmīgi iesāka ASK Zemessardze/LSPA komanda, pirmajās sešās spēles minūtēs izvirzoties vadībā ar 5:0. MSĢ handbolisti savus pirmos vārtus guva vien pēc spēlētām sešām minūtēm un 16 sekundēm, kad precīzs bija Valdis Kalniņš – 5:1. Maisam gals bija vaļā un turpinājumā Murjāņu komanda rezultāta starpību pacietīgi samazināja, pirmā puslaika pusē panākot 8:8. Spēles turpinājumā MSĢ izdevās vairākkārt panākt arī plus trīs, pēdējo reizi piecas minūtes pirms atpūtas pauzes– 15:12. Tomēr līdz pirmā puslaika beigām ASK/LSPA komanda spēja atgūties un atpūtā devās jau ar plus viens – 17:16. Otrā puslaika pirmās desmit minūtes aizritēja līdzīgi, rezultāts auga pakāpeniski un nevienai komandai neizdevās panākt lielāku pārsvaru par plus divi. Turpinājumā rīdzinieku pieci gūtie bez atbildes vārti deva viņiem iespēju panākt jau komfortablu pārsvaru – 30:23. Sešas minūte pirms spēles beigām ASK/LSPA bija iekrājuši desmit vārtu pārsvaru, un straujiem soļiem tuvojās savai 13. uzvarai 13 aizvadītajās spēlēs. Spēles atlikušās minūtes bija vairs tikai formalitātes, un spēle noslēdzās ar rezultātu 36:29.

ASK Zemessardze/LSPA – Jonuška 7, Liepiņš 7, Petuhovs 6, Ozols 5, Puriņš 2, Sūnaitis 2, Lubgāns 2, Greikss 2, Kelerts 1, Sudmalis 1, Zvejnieks 1
MSĢ –
Serafimovičs 11, Kalniņš 6, Kazlovksis 5, Vilsons 3, Vidovskis 2, Brīvulis 1, Lagzda 1

Pēc spēles MSĢ spēlētāji atzina, ka spēle kopumā ir bijusi laba, otrajā puslaikā pieļautās kļūdas un neiemestie metieni nav ļāvušas visu spēli nospēlēt līdzīgi, iespējams, pat cīnīties par uzvaru. Komandas līderis Rauls Serafimovičs pēc spēles bija apmierināts ar spēles pirmo puslaiku, tomēr atzina, ka ne viņam, ne komandai šajā spēlē nebija labākais sniegums. Komandu pievīlusi metienu realizācija un lēmumu pieņemšana, tomēr SynotTip handbola virslīgas rezultatīvākais spēlētājs ir pārliecināts, ka komanda iet pareizajā virzienā un viss vēl būs.

ASK Zemessardze/LSPA treneris Mārtiņš Stepuļenoks – Stukanovs pēc spēles uzslavēja pretiniekus, atzīstot, ka komanda bija gaidījusi, ka spēle nebūs viegla. Murjāņu handbolisti pirmajā puslaikā realizējuši daudz ātros, pus ātros uzbrukumus, kas nav ļāvis ASK/LSPA komandai rezultātā atrauties. Tomēr otrajā puslaikā, sakārtojot savu aizsardzību un izmantojot MSĢ komandas sakrāto nogurumu, ir izdevies izvirzīties vadībā. Tāpat Mārtiņš saka paldies visiem spēlētājiem par cīņu, novēlot veiksmi turpmākajās spēlēs.