SynotTip handbola virslīga 13.02.2022 18:40

ASK Zemessardze/LSPA turpina perfekti

lspa.v1

SynotTip handbola virslīgas spēlē starp ASK Zemessardze/LSPA un Jūrmalas sports komandām, pārliecinoša uzvara rīdziniekiem. Otrā posma pirmo spēli ASK Zemessardze/LSPA uzvar ar rezultātu 31:23.

ASK Zemessardze/LSPA komanda jau no pirmajām spēles minūtēm apliecināja savu līderu statusu, izvirzoties vadībā, ar rezultātu 12:0 un pirmos vārtus pretiniekiem ļaujot gūt vien pēc spēlētām 20 minūtēm un 18 sekundēm. Arī spēles turpinājumā rīdzinieki bija ļoti rezultatīvi un veiksmīgi aizsardzībā, puslaikā dodoties atpūta ar rezultātu 19:5. Otrā puslaika sākums bikls padevās arī turnīra tabulas līderiem, kuri ‘iesprūda’ pie 21 gūta vārta un nākamos vārtus guva pēc spēlētām aptuveni četrām minūtēm, panākot 22-8. Piecpadsmit minūtes līdz spēles beigām rezultāts bija 26:12, jau no pirmajā spēles minūtēm bija skaidrs, kura komanda šajā cīņā būs pārāka, jautājums vienīgi bija – kāds būs spēles rezultāts. Piecas minūtes līdz spēles beigām sarkano kartīti nopelnīja ASK/LSPA spēlētājs Guntars Lejnieks, protams, spēles rezultātu, tas neietekmēja, bet solīti tuvāk jūrmalnieki tika – 30:20. Trīs minūtes līdz spēles beigām, Jūrmalas Sports komandai izdevās rezultāta starpību samazināt līdz viencipara ciparam – 30:21. Spēles rezultāts 31:23. ASK Zemessardze/LSPA komandā septiņi gūti vārti Ingum Kristiānam Jonuškam, bet Jūrmalas komandā Igors Ignatjevs guva piecus vārtus.

ASK Zemessardze/LSPA – Jūrmalas Sports           31:23 (19:5)
ASK Zemessardze/LSPA –
Jonuška 7, Ozols 5, Kelerts 5, Liepiņš 4, Popens 3, Petuhovs 2, Zvejnieks 2, Puriņš 1, Lubgāns 1, Lejnieks 1
Jūrmalas Sports –
Ignatjevs 5, Balceris 4, Korzāns 4, Jablonskis 3, Pusbarnieks 3, Gulbis 2, Kuplis 1, Dzenis 1

Baltijas handbola līgā pagalam neveiksmīga nedēļas nogale mūsu komandām. Visās sešās spēlēs piedzīvoti zaudējumi. Jau ziņojām par vakardienas spēļu rezultātiem, savukārt šodien ZRHK Tenax Dobele piekāpās Varsa-Stronglasas Alytus komandai, HK Ogre/Hydrox atzina HC Vilnius pārākumu, bet SK Latgols Ludza komandai smags zaudējums VHC Šviesa Vilnius.

HC Vilnius – HK Ogre/Hydrox                     45:38 (22:21)