Sacensības 04.12.2022 19:32

ASK izvirzās līderos, LAT 2006 piedzīvo trešo zaudējumu trīs spēlēs, bet SK Latgols juniori piekāpjas Ulbroka SK

314527512_2243883785783737_6427921148109545409_n

Nedēļas nogalē Latvijas čempionātā sezonas astoto uzvaru un līdera pozīciju izcīnīja ASK Zemessardze/LSPA, apspēlējot HK Vaiņode (40:25). LAT 2006 izlases meitenēm piedzīvots trešais zaudējums, LSPA komandai gūstot uzvaru ar divu vārtu pārsvaru (25:27). Savukārt 1. līgā sezonas līderis SK Latgols juniori pārliecinoši zaudē Ulbrokas SK (30:40).

Sieviešu virslīgas spēles sākumā, pateicoties Nikas Strēles precizitātei, LSPA izdevās iekrāt sešu vārtu pārsvaru (9:3), bet neskatoties uz to, pirmais puslaiks noslēdzās ar 13:10. Spēles turpinājumā LAT 2006 pietuvināja rezultātu un spēles 43. minūtē to arī izlīdzināja uz 17:17. Un, pēc Loretas Kaupažas precīzā metiena, 46. spēles minūtē LAT 2006 pat izdevās izvirzīties priekšā ar +1 (18:17), taču tas nebija pietiekami, lai uzvarētu. Spēle noslēdzās ar rezultātu 25:27 LSPA labā.

LAT 2006 gada izskaņā gaidāmas vēl trīs spēles. 16. un 18. decembrī pret REIR / Dobele SS, bet 17. decembrī pret Stopiņu PHK.

LAT 2006 – LSPA 25:27 (10:13)

LAT 2006 – Elīza Bilkšte 8, Kristiāna Blažēvica 6, Milana Naudiņa 6

LSPA – Nika Strēle 10, Kristīne Daņiļenko 7, Viktorija Borisenko 4

Piecu dienu laikā ASK Zemessardze/LSPA guva savu trešo panākumu, šodien laukumā apspēlējot HK Vaiņode par 15 vārtiem. Interesanti, ka līdz pat spēles 24. minūtei HK Vaiņode turējās priekšgalā, divas reizes iekrājot +2. Spēles 24. minūtē jaunais ASK spēlētājs Renārs Grebeņņikovs izlīdzināja rezultātu uz 13:13. Pēcāk spēles vadība bija ASK rokās, lielāko izrāvienu uzsākot 37. minūtē un spēli noslēdzot ar rezultātu 40:25.

Iekrātie panākumi ASK ļāvuši izvirzīties līderos, ZRHK Tenax Dobele turnīra tabulā nobīdot uz otro vietu. Taču vēl nekas nav zināms, jo jau 14. decembrī Dobeles laukumā spēkiem mērosies abas šīs komandas.

ASK Zemessardze/LSPA – HK Vaiņode 40:25 (16:14)

ASK Zemessardze/LSPA – Roberts Rancāns 12, Kristiāns Kelerts 6, Gints Greikšs 5, Kristers Rihards Ozols 4

HK Vaiņode – Deniss Pumpurs 7, Jurģis Strēlis 7, Rihards Plūme 4

1. līgā vīriešiem SK Latgols juniori devās viesos pie Ulbroka SK. Spēles sākums aizvadīts vienlīdzīgi un vairākkārt rezultāts neizšķirts (2:2, 5:5, 6:6, 7:7, 8:8). Pēcāk, līdz pat pirmā puslaika beigām, Ulbroka SK izvirzās priekšā ar +3, to noslēdzot ar rezultātu 19:16. Spēles 47. minūtē Ulbroka SK uzsāka lielāko izrāvienu ar septiņiem un vairāk vārtiem, spēli noslēdzot ar +10 (40:30). Uzvarētāju komandā Matīss Roberts Māziņš un Artis Grunde kopā guva 16 vārtus, attiecīgi deviņus un septiņus. SK Latgols komandā pa astoņu vārtu guvumam Eināram Borisovam un Aivim Bondaram.

Ulbroka SK – SK Latgols juniori 40:30 (19:16)

Ulbroka SK – Matīss Roberts Māziņš 9, Artis Grunde 7, Ralfs Pakalniņš 5, Andris Lazda 5