Artūrs Meikšāns un Pilvas “Serviti” iekļūst Eiropas kausa ceturtdaļfinālā

145703457_3388007871303820_2002778127664701752_o

Pārliecinošu uzvaru Eiropas Handbola federācijas (EHF) Eiropas kausa “Last 16” (astotdaļfinālā) izcīnīja Latvijas nacionālās vīriešu handbola izlases spēlētāja Artūra Meikšāna pārstāvētais Igaunijas handbola klubs Pilvas “Serviti”, kas ar rezultātu 28:23 pārspēja Krievijas handbola klubu Saratovas “SGAU”.

Šī bija otrā spēle starp abām komandām astotdaļfinālā. Jau iepriekš informējām, ka komandas pirmo spēli Krievijā aizvadīja neizšķirti – 28:28. Līdz ar to uzvara šajā spēlē Pilvas “Serviti” nodrošina vietu EHF Eiropas kausa ceturtdaļfinālā.

Lai gan spēles sākumā komanda “Serviti” nonāca iedzinējos, pirmā puslaika beigu daļā tai izdevās atgūties un doties pārtraukumā jau ar divu vārtu pārsvaru.

Sākot otro puslaiku, Krievijas handbolistiem neizdevās lauzt “Serviti” aizsardzību. Tas ļāva Igaunijas handbolistiem iegūt ievērojamu pārsvaru. Spēles 43. minūtē rezultāta starpība bija pat septiņi vārti.

Krievijas handbolistiem no pretinieku vārtu pārsvara vairs neizdevās atgūties. Lai gan spēle noslēdzās ar piecu vārtu starpību (28:23), vēl divas minūtes pirms spēles beigām tā bija astoņi vārti. Pēdējā minūtē Pilvas “Serviti”, apzinoties gaidāmo uzvaru, vairs tik aktīvi nespēlēja aizsardzībā.

Latvijas izlases spēlētājs Artūrs Meikšāns šajā spēlē izdarīja vienu metienu, tomēr nebija precīzs, bet aktīvi spēlējot aizsardzībā, ieguva vienu divu minūšu noraidījumu.

Šobrīd vēl norisinās citas astotdaļfināla spēles, tāpēc nav zināms, kas būs Pilvas “Serviti” pretinieki ceturtdaļfinālā. Jau pēc šīs nedēļas nogales pretinieki būs noskaidroti.