Arī “Tenax Dobele” droši pieveic Murjāņus

Šovakar SynotTip handbola Virslīgas turnīrā notika viena spēle, kurā “Tenax Dobele” savu skatītāju priekšā ar rezultātu 38:20 pieveica “MSĢ/LAT 2000” komandu.

Murjāņi šajā nedēļas nogalē aizvada trīs spēles trīs dienā. Vakar “MSĢ/LAT 2000” komanda viesos ar 27:41 piekāpās “Celtnieks Rīga” komandai. Savukārt “Tenax Dobele” komandai šī bija pirmā spēle jaunajā SynotTip Virslīgas sezonā.

Gados jaunie “MSĢ/LAT 2000” handbolisti lieliski darbojās spēles sākumā, kad vairākas reizes arī pabija vadībā. Vēl astotajā minūtē pēc Endija Kušnera vārtiem Murjāņi bija priekšā ar 5:4. Pēc tam gan Dobele guva trīs vārtus pēc kārtas (7:5) un demonstrēja labāku sniegumu arī atlikušajā puslaika gaitā, 30 minūtes noslēdzot ar 19:10 handikapu.

Otrā puslaika ievadā pa vārtiem guva Aivis Jurdžs, Egils Politers un Māris Veršakovs, mājinieku pārsvaram sasniedzot jau 12 vārtus (22:10). Skaidrs, ka pie šāda rezultāta Sandris Veršakovs varēja dot iespēju uzspēlēt visiem, bet spēles gaitā nekas būtiski nemainījās. “Tenax Dobele” turpināja audzēt pārsvaru un galarezultātā uzvarēja ar 38:20.

Māris Veršakovs bija šīs spēles rezultatīvākais handbolists ar deviņiem vārtu guvumiem. Murjāņu sastāvā šajā mačā ar sešiem vārtiem izcēlās Endijs Kušners.