Federācija 17.08.2022 12:04

Aizvadīts “Handbola didaktikas pamatprincipi. Mūsdienu trenēšanas metodes“ seminārs

WhatsApp Image 2022-08-14 at 10.28.08 AM

Aizvadītajā nedēļas nogalē Oskara Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolā norisinājās Latvijas handbola federācijas rīkotais seminārs – “Handbola didaktikas pamatprincipi. Mūsdienu trenēšanas metodes.

Seminārs tika organizēts sadarbībā ar Latvijas Sporta federāciju padomi, un tā lektors bija – Sonni Larsen, kurš darbojas ne tikai ar Fēru salu nacionālo izlašu un jauno talantu attīstību, bet ikdienā ir nodarbināts Dānijas handbola klubā SonderjyskE Herrehandbold“, kur tiek saukts par talantu menedžeri un jau šobrīd viņš ir uzsācis vairākus projektus sadarbība ar partneriem, lai attīstītu jauniešu handbolu šajā reģionā.

Pēc semināra lektors atzina, ka ir ļoti priecīgs būt Latvijā, vadīt semināru un redzēt EHF M18 spēles klātienē. Par aizvadīto semināru treneris saka: “Es to izbaudīju, spēju izstāstīt un parādīt visu, ko vēlējos. Arī Latvijas jaunie spēlētāj, kuri bija uzaicināti demonstrēt uzdevumus bija lieliski un izdarīja brīnišķīgu darbu.Es ceru, ka treneri no šī semināra “paņēma” sev derīgo un vajadzīgi, lai turpmāk izmantotu savā treniņu ikdienā. Lai gan šādus seminārus vadu visai bieži, tomēr vienmēr ir patīkami apmeklēt jaunas vietas, iepazīt jaunus handbola cilvēkus un dalīties pieredzē. Es nezinu daudz par Latvijas handbolu, bet no tā, ko esmu redzējis – jums, ir daudz jaunu, talantīgu spēlētāju. Ja turpināsiet darbu, jūs varat sasniegt daudz, to arī novēlu.”

Latvijas Handbola federācija pateicas visiem semināra dalībniekiem par atsaucību, dalību un vēlmi uzzināt ko jaunu.

Paldies Latvijas Sporta federāciju padomei par atbalstu!