Mini handbols 01.12.2022 10:17

Aicina pieteikties Latvijas mini handbola kausa 2022. gada noslēdzošajam posmam “Ziemassvētku zvaigžņu festivāls”

Mini handbola festivāls_Ziemassvētku zvaigžņu festivāls

10. decembrī Rīgā, Rimi Olimpiskajā centrā, sadarbībā ar Latvijas Sporta Federācijas padomi norisināsies Latvijas Handbola federācijas rīkotais Latvijas kauss mini handbolā 2022. gada noslēguma posms “Ziemassvētku zvaigžņu festivāls”. Paralēli mini handbola sacensībām bērniem visas dienas garumā būs iespēja iesaistīties LHF un Rīgas pašvaldības policijas sagatavotās brīvā laika aktivitātes, pārbaudot un attīstot savu veiklību, koordināciju, radošumu un papildus iegūstot jaunas zināšanas.

Pasākuma mērķis ir bērniem sniegt iespēju sacensties mini handbolā ar saviem vienaudžiem no Latvijas un ārpus tās robežām, kā arī veicināt fizisko aktivitāti un izglītot par veselīgu dzīvesveidu. Šoreiz pasākums notiks Ziemassvētku noskaņās, kur paralēli mini handbola sacensībām tiks nodrošinātas tematiskās aktivitātēs, piemēram, radošās darbnīcas, sniega bumbas ripināšana, sejas apgleznošana u.c. Dalībniekiem būs arī iespēja iepazīties ar policista ekipējumu un piedalīties dažādās aktivitātēs Rīgas pašvaldības policijas pārstāvju uzraudzībā.

Lai pasākums norisinātos īpašā svētku noskaņā, DJ parūpēsies par to, lai tiek atskaņotas Ziemassvētku dziesmas. Tāpat dalībnieki un apmeklētāji aicināti rotāties svētku atribūtikā, piemēram, rūķu cepurēs, Ziemassvētku zeķēs u.tml.

Pasākuma sākums no plkst. 13:30. Mini handbola sacensību sākums plkst. 14:00.

Mini handbola sacensībās piedalās dalībnieki šādās vecuma grupās:

Meitenes:

– U12 (2011. dz.g.)

– U11 (2012. dz.g.)

– U10 (2013. dz.g. un jaunākas)

Zēni:

– U11 (2012. dz.g.)

– U10 (2013. dz.g.)

– U9 (2014. dz.g. un jaunāki)

Pieteikšanās līdz 5. decembrim, aizpildot veidlapu. Dalības maksa sacensībām: 10,00 EUR no komandas

Pasākumu atbalsta Latvijas Sporta federāciju padome, Eiropas Handbola federācija, SIA „Snacks and more”, SIA “Cido Grupa”, SIA “Saldais dzintars”, SIA “Sporta punkts Latvija”, AS “Rīgas dzirnavnieks”.

Pasākuma nolikums: